10% korting op je droombadkamer, geldig van 5 oktober tot 14 november 2026. Lees de actievoorwaarden

Douche-wc AquaClean Alba
Geberit

Douche-wc AquaClean Alba

Hangtoiletten, randloze modellen en douchetoiletten zorgen voor hygiëne en comfort.

Geen webshop: je kiest samen met een adviseur. Dit product gaat automatisch mee naar je afspraak of planning.

Vind een toonzaal in de buurt

Wat is de Douche-wc AquaClean Alba?

Dit product hoort bij onze toiletten & douchetoiletten. Hangtoiletten, randloze modellen en douchetoiletten zorgen voor hygiëne en comfort.

Waar let je op?

  • Voorzie 60 cm vrije ruimte voor het toilet
  • Randloze toiletten zijn makkelijker te reinigen
  • Plan een stopcontact voor een douchetoilet

Over het merk

Geberit

Geberit is marktleider in inbouwreservoirs, bedieningsplaten en douchetoiletten. Met de AquaClean-reeks haal je het comfort van een douchetoilet in huis.

Alles van Geberit

Renovatieplanner

Kies per onderdeel je prijsniveau en zie meteen je budget en planning. Je favorieten gaan mee naar de toonzaal.

Start de renovatieplanner

Bekijk de Douche-wc AquaClean Alba in de toonzaal

Laat je gegevens achter. We noteren dit product bij je afspraak.

Vrijblijvend. We gebruiken je gegevens enkel om je afspraak in te plannen.

Wat klanten over STG zeggen

4.7

2.140 beoordelingen

“Super begeleiding van begin tot einde. Het 3D-ontwerp hielp ons enorm om te kiezen.”
Sofie V. · Brugge
“Rustig advies, geen verkoopspraatjes. Onze inloopdouche is precies geworden wat we wilden.”
Tom D. · Kortrijk
“Mooie nieuwe toonzaal, en de adviseur dacht aan dingen die wij compleet vergeten waren.”
Ellen & Pieter · Gent
“Zeer vriendelijk en deskundig. Levering was iets later maar alles werd netjes opgevolgd.”
Mieke R. · Lier
“Tegels en sanitair op één plek kiezen was een groot voordeel. Aanrader!”
Bart S. · Hasselt
“Onze kleine stadsbadkamer voelt nu twee keer zo groot. Top advies.”
Lotte M. · Antwerpen

Vragen over de Douche-wc AquaClean Alba

Waar kan ik de Douche-wc AquaClean Alba bekijken?

De Douche-wc AquaClean Alba kan je bekijken en vergelijken in de STG-toonzalen. Maak een afspraak, dan zorgt je adviseur dat je het product of vergelijkbare modellen kan zien en voelen.

Kan ik de Douche-wc AquaClean Alba online kopen?

STG is geen webshop. Bewaar het product als favoriet, neem het mee naar de toonzaal en ontvang daar persoonlijk advies en een offerte, eventueel met plaatsing.

Wat is Geberit?

Geberit: Techniek achter de muur, comfort ervoor. Geberit is marktleider in inbouwreservoirs, bedieningsplaten en douchetoiletten. Met de AquaClean-reeks haal je het comfort van een douchetoilet in huis.

Wat is een douchetoilet?

Een toilet met geïntegreerde sproeier en föhn, zoals Geberit AquaClean, voor een frisse en hygiënische reiniging.